عینک مردانه مدرن

ما 25٪ تخفیف به مشتریان راضی می دهیم. لطفا آن را جمع آوری کنید

کت و شلوار مردانه صاف

ما 25٪ تخفیف به مشتریان راضی می دهیم. لطفا آن را جمع آوری کنید

کت و شلوار مردانه صاف

ما 60% تخفیف به مشتریان راضی می دهیم. لطفا آن را جمع آوری کنید

نوار کناری سمت راست

یک مثال از صفحه ای با نوار کناری سمت راست

برنامه نويسي

جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده جزئیات

هویت سازمانی

برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مشاهده جزئیات

آپ موبایل

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است .

مشاهده جزئیات

نوار کناری سمت راست

اما من باید به شما توضیح دهم که چگونه تمام این ایده اشتباهی از محکوم کردن لذت و قدردانی از درد متولد شد و من به شما یک حساب کامل از این سیستم را ارائه می دهم و تعالیم واقعی از بزرگان حقیقت را، سازنده انسان شادی

در یک ساعت آزاد، زمانی که قدرت انتخاب ما غیرممکن است و زمانی که هیچ چیز مانع از توانایی ما در انجام آنچه که ما بهترین را دوست داریم، لذت بردن از هر لذتی است و هر دردی اجتناب می شود. اما در شرایط خاص و با توجه به ادعاهایی از وظایف و یا وظایف کسب و کار، اغلب اتفاق می افتد که لذت ها باید رد شوند و ناراحتی ها پذیرفته شوند.

هیچکس خود را رد نمیکند، دوست ندارد یا از لذت خود اجتناب میکند، زیرا لذت بردن است، اما به این دلیل که کسانی که نمیدانند چگونه لذت را دنبال میکنند، عواقب بسیار موثری را در معرض دید قرار می دهند. نه دوباره کسی وجود دارد که دوست دارد یا تمایل دارد خود درد خود را به دست آورد، زیرا این درد است، اما گاهی اوقات شرایطی رخ می دهد که در آن درد و تنش می تواند او را خوشحال کند.

برای نمونه ای بی قاعده، کدامیک از ما تا به حال تمرین فیزیکی دشوار را انجام داده ایم، مگر اینکه از آن استفاده کنیم؟ اما چه کسی حق دارد که با یک مرد که انتخاب می کند از لذت لذت ببرد که عواقب ناخوشایندی دارد یا کسی که از درد رنج می برد و لذت حاصل نمی کند، گمراه می شود؟

از سوی دیگر، ما با خشم و عصبانیت عادلانه و ناسازگارانه از مردانی که با فضولات لذت بردن از لحظه، خشمگین شده اند، خشمگین شده اند و از میل خویش پشیمان شده اند، نمی توانند پیش بینی درد و دشواری را که ناشی از آن هستند، پیش بینی کنند؛ و تقصیری متعلق به کسانی است که از طریق ضعف اراده در انجام وظیفه شان شکست خورده است، همان چیزی است که از طریق تسکین درد و دوری می گوید. این موارد کاملا ساده و آسان تشخیص است.

کارت هدیه

به خانواده و دوستان خود هدیه دهید

33% تخفیف آن

همچنین رایگان دریافت کنید

50 هزار برای

دعوت از دوستان خود بگیرید

عضویت در خبرنامه

آیا می خواهید از محصولات جدید ما و اخبار پیشرفت ما مطلع شوید؟ بنابراین در خبرنامه ما مشترک شوید

نگران نباشید ما از اسپم متنفریم!